Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ
facebook

Bal karnawałowy

29 stycznia 2016 autor: Familijny Wrocław

 ,,WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
 JAK CO ROKU W KARNAWALE”.

            Bal karnawałowy dla  uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Można wtedy przywdziać strój superbohatera, rycerza, księżniczki, kota lub innej ulubionej postaci z bajki, czy filmu. Zabawie towarzyszą konkursy, tańce, sesja zdjęciowa oraz słodki poczęstunek.

Tak też było w Marco Polo 29.01.2016 r.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych na ciekawych bajkowych tłach. Następnie wszyscy uczestnicy balu rozpoczęli największą atrakcję dnia – tańce przy muzyce DJ. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej i aktywnej zabawy.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wytchnienia dostarczał odpoczynek w salach klasowych, gdzie uczniowie mogli się posilić, by znów z energią wkroczyć na parkiet.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym podopiecznym, a to przecież największa nagroda dla rodziców i nauczycieli PSP Marco Polo.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ